| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yollu yüksek basınç vanası/3 yollu küresel vana/VH2V doğrudan küresel vana/HBKH küresel vana/BKH d |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20 L / Dak |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |
| Ürün Adı | hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (14 gpm) |
| Orta | Yağ Sıvısı |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (14 gpm) |
| Orta | yağ Orta |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 standart boşluk |
| Adlık basınç | 350 bar basınç |
| Nominal akış | Dakikada 60L akış |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FLV çelik QT500-7 blok çinko ve nikel alaşımlı merkez valfli tek denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik QT500-7 : 350 bar |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum 6061-T6: 210 bar |
| Vana Tipi | merkez üstü valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik veya alüminyum |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 merkez üstü valf, hidrolik bir veya iki kartuşlu denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MP |
| Vana Tipi | merkez üstü valf |
| Vana malzemesi | çelik |
| Malzeme | VRDD İki kartuşlu hidrolik kilit valfli çift kartuşlu çek valf |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | Pilot yağ tedarikleri |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |