| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KSQMV-B tek yönlü valf, tek tüplü gaz valfi, tek yönlü gaz relief valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | boru tipi |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | G1/2 G3/8 /G1/4 G3/4 gaz akış rahatlatma valfi ile KSQMV serisi tüp tip tek yönlü gaz kontrolü |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | boru tipi |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | VRSE tek yönlü kilit valfi, G1/4 G3/8 hidrolik pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru tipi veya plaka montaj tipi |
| Özellikleri | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Çelik valf gövdeli, ex-proof hidrolik valfli yüksek kaliteli kontrol valfi |
|---|---|
| Basınç | 55Mpa anma basıncı |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | Exproof vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | SBKH QT500-7 çelik vana gövdesi, yüzey işlemeli çinko nikel alaşımlı yüksek basınçlı küresel vana |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | SPKH plaka montajlı küresel vana, Manifolda monteli küresel vana, hidrolik kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/40L/ 60l / 80L / Min veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | SPKH manifold plakası montajlı hidrolik 2 yollu çelik küresel vana, yüksek basınç kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 20L/40L/ 60l / 80L / Min veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | KSF12-22-0-N solenoid valfinde iki yönlü iki pozisyonlu hidrolik fiş,2-2 kargo solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC12-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yol iki pozisyon |