| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Ürün Adı | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 100 bar |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum |
| Ürün Adı | KSV08-24L-0-N hidrolik kartuş solenoid valfi, iki yönlü iki pozisyonlu solenoid iğneli tip valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Ürün Adı | Pilot tarafından çalıştırılan dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Ürün Adı | 2-2 oransal yön valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2S |
| Basınç Oranı | 210 bar (3000 psi) |
| Akış Hızı | En fazla 20 L/Min, en az 5 damla/min 210 bar (3000 psi) |
| Ürün Adı | Hidrolik 2 pozisyon 6 yönlü solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar |
| Tüm harici dişli arayüzler | JIS B2351G3/8 |
| valf gövdesi yüzeyi | çinko nikel alaşımlı yüzey işleme |
| Ürün Adı | Çin'de üretilen BKH SAE küresel vana çelik vana bloğu, G1/2 G3/4 G3/8 G1/4 dişli boyutuna sahip |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |