| Ürün Adı | KSV08-58C-0-N 3 konumlu açma/kapama kontrol valfinde 5 yollu makara fişli büyük boy kartuş solenoid |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-5 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 8L/Dk ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 164 ml/Dakikadır |
| Çalışma prensibi | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KPV72-31 2 konumlu 3 yollu VC12-3 boşluklu hidraforce oransal akış valfi ve hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | Hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 imalatı |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | sıvı yağ |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSV08-34-0-N solenoid akış kontrol vanası, 3 yollu üç konumlu solenoid hidrolik vana |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-3 |
| Basınç direnci | 360 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV08-30-0-N solenoid akış kontrol vanası, 3 yollu üç konumlu solenoid hidrolik vana |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-3 |
| Basınç direnci | 360 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70 L / dak |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV10-25-0-N VC10-2 boşluklu hidrolik solenoid valfi iki yollu iki konumlu |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | Hidrolik solenoid valf 2 pozisyonlu 3 yollu yağ kontrolü kesilmiş hidroforce boşluğu valfini keser |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYON 3 YOL |
| Ürün Adı | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 300ml/dk |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 2 pozisyon 6 yollu |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Kaynağı | Çin Anakarası |
| Ürün Adı | 2-6 hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |