| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yönlü orantı fonksiyonu |
| Ürün Adı | 2-2 oransal yön valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2S |
| Basınç Oranı | 210 bar (3000 psi) |
| Akış Hızı | En fazla 20 L/Min, en az 5 damla/min 210 bar (3000 psi) |
| Çalışma prensibi | 70 Hz |
| Ürün | KQHF28H1-25/60 DG veya ER konnektörlü hidrolik solenoid valf 24V 12V çelik valf gövdesi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |
| Ürün Adı | iki banka 6 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 100L/dak |
| Solenoid valfi voltajı | DC27V±15% |
| Soket Tipi | ER DT04-2P |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | T-18A |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 760 lpm |
| Çalışma sıcaklığı | -40 °C~120 °C (standart nitril kauçuk mühür) |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC 06, VC08-2 , CV10, CV12 , CV16 |
| Adlık basınç | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Nominal akış | 30L/Dk, 75L/Dk, 95L/Dk |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | KPV72-30A hidrolik solenoid valfi, orantılı akış valfi, ER DG bağlantısı 12V 24V 13V 27V orantılı va |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | KSP08-28S-0-N hidrolik solenoid valf, acil durum butonu DT04-2P konnektörlü yön orantı valfı |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2S |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Açıklama | İki poDescription: Elektromanyetik orantılı tahrik, iki yönlü, doğrudan hareket eden spool tipi, hid |
| Vana malzemesi | çelik |
| Ürün Adı | KSP08-25-0-N yön fonksiyonlu oransal valf, oransal yön valfi ile hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | 3-4 16 UNF |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Açıklama | İki poDescription: Elektromanyetik orantılı tahrik, iki yönlü, doğrudan hareket eden spool tipi, hid |
| Vana malzemesi | Çelik |