| Ürün Adı | KPV72-31 2 konumlu 3 yollu VC12-3 boşluklu hidraforce oransal akış valfi ve hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 24 MPa |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | Çelik gövdeden yapılmış hidrolik pilot kumandalı çek valf QT500-7 valf bloğu |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Paketleme | Karton/ahşap kutu/palet/istendiği gibi |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar nominal basınç |
| Maksimum tepe basıncı | En fazla 350 bar |
| Vana Tipi | 2 pozisyonlu ve 6 yönlü solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik,demir veya alüminyum gövde veya istenen malzeme |
| Ürün Adı | KPR58-38A-0-N Çeşitli hidrolik Hydrforce basınç azaltma valfi, boşluk VC08-3 deliği ile Güneş basınc |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 390 bar (5700 psi) |
| Nominal akış | 18 lpm maksimum |
| Çalışma prensibi | üç yollu makaralı valf |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / alüminyum 210 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi, denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |
| Ürün Adı | Hidrolik valf manifoldları 12 vlotalge 24 voltaj oransal solenoid valf, çelik valf gövdesi valf grub |
|---|---|
| Adlık basınç | 210bar alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | 24V oransal basınç düşürücü vana 6 sıralı hidrolik valf, çelik bloklu manifoldlar |
|---|---|
| Adlık basınç | 210bar alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Hidrolik ekskavatör yağı kaynak valfi, pilot yağı besleme kiti, dalga desenli alüminyum valf gövdesi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Diyafram akümülatör ekskavatör pilot yağı besleme kiti ile QT500-7 çelik valf bloğu |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |