| Ürün Adı | KSV08-47A-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf 4 yollu 3 konumlu dişli açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV10-47B-0-N Destek OEM ODM hidrolik sistem tasarımı hidrolik solenoid valf için Çin üretimi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 delik |
| Basınç | 350 bar (5075 psi) |
| Akış Hızı | 207 bar'da (3000 psi) maksimum 22,7 lpm (6 gpm), maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 360bar / alüminyum 220 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | Tek Kartuş Overcenter Valfı, Çift Karşı Dengeleme Valfi Wigh G1/2 Yağ Dişini |
|---|---|
| Adlık basınç | 361bar / alüminyum 221 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 360 bar basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | KSP08-25-0-N yön fonksiyonlu oransal valf, oransal yön valfi ile hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | 3-4 16 UNF |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Açıklama | İki poDescription: Elektromanyetik orantılı tahrik, iki yönlü, doğrudan hareket eden spool tipi, hid |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | Hidrolik valf manifoldları, nominal akış 400L çelik bloklu elektrikli hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | KSF12-22-0-N İki yönlü iki konum VC-10 boşluğu ile iplik hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 60 litre |
| Çalışma prensibi | Kartuş solenoid valfı |
| Ürün Adı | KSV08-33L-0-N standart dişli kartuş solenoid valfı, hidrolik 3 yollu valf yerine 24V 12V hidraforce |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20L |
| Çalışma prensibi | Solenoid valfte 3 yollu 2 konumlu fiş |
| Ürün Adı | KSV08-35L-0-N 3 yollu 2 konumlu fişli solenoid valf, kartuş tipi akış kontrolü hidrolik solenoid val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 20L / Dak |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu tip |
| Ürün Adı | KSV10-34L-0-N üç yollu twp konumu açık kapalı kontrol hidrolik solenoid valf hidraforce kartuş valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |