| Ürün Adı | VBCD-SE-FL hidrolik merkezleme valfi, tek veya çift kartuşlu karşı denge valfi akışı isteğe göre 40l |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | KLCD G3/8 DEFL çift tahliye tipi pilot çek valf bazlı çelik QT500-7 valf gövdesi, çinko nikel alaşım |
|---|---|
| petrol limanı boyutu | G3/8 |
| Adlık basınç | 350bar |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | KLDC 1/2DF/FL dişli boyutu G1/2 olan çift pilot çek valfli hidrolik merkezleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 35 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | Çeşitli iplik büyüklüğünde çift pilotlu akış 20-180L'lik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KLCD 3/8 DEFL çinko alaşımlı yüzeye sahip yüksek kaliteli çelik valf gövdesi G3/8 Overcenter valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar basınçta çelik malzeme |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar basınçlı alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL iki kartuş valfli, özelleştirilmiş yağ dişli hidrolik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar çelik malzeme türü |
| Maksimum tepe basıncı | 211 bar alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | AT500-7 / 6061-6T |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | denge vanası seti |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | KSPC-G3/8, iki emniyet tahliye valfli QT500-7 çelik valf tabanlı hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelikten yapılmış valf bloğu |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montajlı tip hidrolik kilit valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |