| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12...seçiminize bağlı. |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | SBKH QT500-7 çelik vana gövdesi, yüzey işlemeli çinko nikel alaşımlı yüksek basınçlı küresel vana |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | SPKH manifold plakası montajlı hidrolik 2 yollu çelik küresel vana, yüksek basınç kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 20L/40L/ 60l / 80L / Min veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 310 bar maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 310 bar maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Paketleme | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25 MPa |
| Vana Tipi | 6 yollu 2 konumlu solenoid valf |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Kaynağı | Çin Anakarası |
| Ürün Adı | K28DCF08-10-210 8 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 100 bar |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Elektromıknatıs gücü | 20W |