| Ürün Adı | QT500-7 çelik gövdeli çinko nikel alaşımlı yüzey ekskavatör pilot yağı besleme valfi ile pilot yağı |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | KSP08-25-0-N yön fonksiyonlu oransal valf, oransal yön valfi ile hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | 3-4 16 UNF |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Açıklama | İki poDescription: Elektromanyetik orantılı tahrik, iki yönlü, doğrudan hareket eden spool tipi, hid |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | 6061-T6 alüminyum hidrolik valf manifoldları / OEM ODM destekli valf bloğu, solenoid valfli pas önle |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar, QT500-7/ 6061-T6 tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Hidrolik ekskavatör yağı kaynak valfi, pilot yağı besleme kiti, dalga desenli alüminyum valf gövdesi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Diyafram akümülatör ekskavatör pilot yağı besleme kiti ile QT500-7 çelik valf bloğu |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | Çelik veya alüminyum valf gövdesine dayalı diyafram yağı kaynak valfli hidrolik ekskavatör pilot val |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | Ekskavatör Pilot yağı kaynak valfi kullanan hidrolik sistem, diyafram akümülatörlü pilot yağı beslem |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Çelik veya alüminyum valf gövdeli, basınç düşürme valfli ve kartuş solenoid valfli ekskavatör pilot |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Hidrolik oransal solenoid valf, Oransal yön valfi kullanan özelleştirilmiş araba |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin isteğine göre |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | Difragma akümülatörlü çelik veya alüminyum valf manifoldlu pilot yağı besleme ünitesi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |