| Ürün Adı | SPKH manifold plakası montajlı hidrolik 2 yollu çelik küresel vana, yüksek basınç kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 20L/40L/ 60l / 80L / Min veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | VBCD-DE A Çift denge valfli, çelik demir gövdeli hidrolik merkez üstü valf, hidrolik merkez üstü val |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FLV çelik QT500-7 blok çinko ve nikel alaşımlı merkez valfli tek denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik QT500-7 : 350 bar |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum 6061-T6: 210 bar |
| Vana Tipi | merkez üstü valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik veya alüminyum |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 310 bar maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 310 bar maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 merkez üstü valf, hidrolik bir veya iki kartuşlu denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MP |
| Vana Tipi | merkez üstü valf |
| Vana malzemesi | çelik |
| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | KSV10-47BL-0-N dört yollu makaralı valf + iki konnektörlü hidrolik standart valf Hydraforce ile deği |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 litre |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |