| Ürün Adı | Ekskavatör Pilot yağı kaynak valfi kullanan hidrolik sistem, diyafram akümülatörlü pilot yağı beslem |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Özel hidrolik sistem tasarımı, solenoid valfli valf koleksiyonları, orantılı azaltıcı valfli çelik g |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 350bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 210bar basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik kartuş solenoid valfleri |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Özel hidrolik sistem tasarımı, solenoid valfiyle valf koleksiyonları,Proporsiyonel azaltma valflı çe |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 350bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 210bar basınç |
| Valf tipi 1 | Elektrik valflerinin fişleri |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Özelleştirilmiş hidrolik sistem tasarımı |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 360bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 220bar basınç |
| Valf tipi 1 | solenoid valflere takılır |
| vana tipi 2 | basınç düşürme vanası. orantılı solenoid vana |
| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| Ürün Adı | Özelleştirilmiş hidrolik sistem tasarımı |
|---|---|
| Rated pressure | 361 bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| Valf tipi 1 | Elektrik valflerinin fişleri |
| valve type 2 | pressure reduce valve. proportional solenoid valve |
| Ürün Adı | Özelleştirilmiş hidrolik sistem tasarımı |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 360 bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 220 bar basınç |
| Valf tipi 1 | solenoid valflere takılır |
| vana tipi 2 | basınç düşürme vanası. orantılı solenoid vana |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12... |
| Adlık basınç | 350 bar basınç |
| Nominal akış | Dakikada 30 litre |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Malzeme | VRDD İki kartuşlu hidrolik kilit valfli çift kartuşlu çek valf |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | VRSD Hidrolik kilit valfi en iyi fiyat ile pilot çalıştırmalı çek valf Çin'de yapılan çelikten y |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikleri | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |