| Ürün Adı | KSV104754B-0-N Dört yollu üç konumlu hidrolik valf ile özelleştirilmiş yağ portu kartuş tipi solenoi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV10-47B-0-N Destek OEM ODM hidrolik sistem tasarımı hidrolik solenoid valf için Çin üretimi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 delik |
| Basınç | 350 bar (5075 psi) |
| Akış Hızı | 207 bar'da (3000 psi) maksimum 22,7 lpm (6 gpm), maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | Hidrolik solenoid valf 2 pozisyonlu 3 yollu yağ kontrolü kesilmiş hidroforce boşluğu valfini keser |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYON 3 YOL |
| Ürün Adı | KSV104754B-0-N dört yollu üç konumlu hidrolik valfli hidrolik yağ portu kartuş tipi solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 |
| Basınç direnci | 350 çubuk |
| Nominal akış | 22,70 L/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 300ml/dk |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 2-6 hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | 2-2 oransal yön valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2S |
| Basınç Oranı | 210 bar (3000 psi) |
| Akış Hızı | En fazla 20 L/Min, en az 5 damla/min 210 bar (3000 psi) |
| Çalışma prensibi | 70 Hz |
| Ürün Adı | KSP08-25-0-N yön fonksiyonlu oransal valf, oransal yön valfi ile hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | 3-4 16 UNF |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Açıklama | İki poDescription: Elektromanyetik orantılı tahrik, iki yönlü, doğrudan hareket eden spool tipi, hid |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KSQMV-B tek yönlü valf, tek tüplü gaz valfi, tek yönlü gaz relief valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | boru tipi |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KSF12-23-0-N kartuş tipi solenoid valf, dişli kartuş solenoid valfı ER DG DL konnektör solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yol iki pozisyon |