| Ürün Adı | Hidrolik 2 pozisyon 6 yönlü solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar |
| Tüm harici dişli arayüzler | JIS B2351G3/8 |
| valf gövdesi yüzeyi | çinko nikel alaşımlı yüzey işleme |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum |
| Ürün Adı | K28DCF08-10-210 8 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 100 bar |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Elektromıknatıs gücü | 20W |
| Ürün Adı | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 100 bar |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum |
| Kaynağı | Çin Anakarası |
| Ürün | KQHF28H1-25/60 DG veya ER konnektörlü hidrolik solenoid valf 24V 12V çelik valf gövdesi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |
| Ürün | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |
| Ürün Adı | iki banka 6 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 100L/dak |
| Solenoid valfi voltajı | DC27V±15% |
| Soket Tipi | ER DT04-2P |
| Ürün Adı | KSP08-28S-0-N hidrolik solenoid valf, acil durum butonu DT04-2P konnektörlü yön orantı valfı |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2S |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Açıklama | İki poDescription: Elektromanyetik orantılı tahrik, iki yönlü, doğrudan hareket eden spool tipi, hid |
| Vana malzemesi | çelik |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |
| Ürün Adı | KSV08-34-0-N solenoid akış kontrol vanası, 3 yollu üç konumlu solenoid hidrolik vana |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-3 |
| Basınç direnci | 360 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |