| Ürün Adı | KPV72-30A hidrolik solenoid valfi, orantılı akış valfi, ER DG bağlantısı 12V 24V 13V 27V orantılı va |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Ex-proof valf kapsülleme Ex-m ve aleve dayanıklı muhafaza Ex-t hidrolik patlama önleyic |
|---|---|
| Adlık basınç | 55Mpa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | QT500-7 malzemesi |
| Ürün Adı | KSF12-22-0-N solenoid valfinde iki yönlü iki pozisyonlu hidrolik fiş,2-2 kargo solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC12-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yol iki pozisyon |
| Ürün Adı | KSV10-24-0-N VC10-2 iki yollu iki konumlu boşluklu hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSF16-22-0-N Hydraforce Değiştirme Standart Hidrolik Solenoid Valf İki Yollu İki Konumlu 12V 24V Val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV08-30L-0-N hidrolik solenoid valf üç yollu iki konumlu ER DT04-2P 12V veya 24V |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20 litre |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV10-3L-0-N hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 3 yollu yağ kontrolü, Hydraforce boşluğunun kesme val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYON 3 YOL |
| Ürün Adı | KSV10-40-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 4 yollu açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOL |
| Ürün Adı | KSV10-40-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 4 yollu açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOLLU AÇIK KAPALI SOLENOİD VALF |
| Ürün Adı | KSV08-47A-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf 4 yollu 3 konumlu dişli açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |