| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | KCV08-20 modeline ait tek yönlü kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 boşluk deliği |
| Adlık basınç | 350 bar basınç |
| Nominal akış | Dakikada 30 litre |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |
| Ürün Adı | KPR58-38A-0-N Çeşitli hidrolik Hydrforce basınç azaltma valfi, boşluk VC08-3 deliği ile Güneş basınc |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 390 bar (5700 psi) |
| Nominal akış | 18 lpm maksimum |
| Çalışma prensibi | üç yollu makaralı valf |
| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (14 gpm) |
| Orta | Yağ Sıvısı |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSF08-22-0-N kazık makinesi hidrolik solenoid valfi, hidrolik sistem için iğneli solenoid valfi ile |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 76L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSF10-22-0-N Ekskavatör Hidrolik Solenoid Valf, Hidrolik Sistem için Dişli Solenoid Valflı VC12 Boşl |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 76L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV10-23LP-0-N VC10-2 boşluk hidroliz solenoid valfi iki yönlü iki pozisyonlu |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 31 MPa |
| Vana Tipi | Solenoid Valf |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |