| Ürün Adı | Hidrolik 2 pozisyon 6 yönlü solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar |
| Tüm harici dişli arayüzler | JIS B2351G3/8 |
| valf gövdesi yüzeyi | çinko nikel alaşımlı yüzey işleme |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum |
| Ürün Adı | KSV08-30 |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 35 MPa |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (14 gpm) |
| Orta | Yağ Sıvısı |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPA basıncı |
| Vana Tipi | tek yönlü denge valfi |
| Vana malzemesi | QT500-7 |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Çelik valf gövdeli VRSL-FL hidrolik kartuşlu pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikleri | Malzeme QT500-7 |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | KSF08-22-0-N kazık makinesi hidrolik solenoid valfi, hidrolik sistem için iğneli solenoid valfi ile |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 76L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSF10-22-0-N Ekskavatör Hidrolik Solenoid Valf, Hidrolik Sistem için Dişli Solenoid Valflı VC12 Boşl |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 76L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV10-23LP-0-N VC10-2 boşluk hidroliz solenoid valfi iki yönlü iki pozisyonlu |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |