| Ürün Adı | KSV08-31L-0-N solenoidle çalışan kartuş valfi ,Hidrolik 3 yollu 2 konumlu solenoid valf fişi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20L |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV08-47DL-0-N her türlü fişli solenoid valf, ikiz bobinler hidraforce standart boşluklu kartuş valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konum |
| Ürün Adı | hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar / 211 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa/ 22 MPa |
| Valf tipi 1 | Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KLCD G1/2 DF/FL G1/2 iplik büyüklüğünde iki kartuş üst merkez valfi ile tüplü çift rahatlama valfi ü |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 |
| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 360bar / alüminyum 220 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | pompa kamyonu / endüstriyel makine tek kartuşlu merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | İsteğe göre 360 bar veya alüminyum 220 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 36 Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | Tek Kartuş Overcenter Valfı, Çift Karşı Dengeleme Valfi Wigh G1/2 Yağ Dişini |
|---|---|
| Adlık basınç | 361bar / alüminyum 221 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 360 bar basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |