| Ürün Adı | hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | KSV08-47C-0-N SOLENOID KARTUŞ VANA 3 POZİSYONLU, 4 PORT KAPALI MERKEZ Solenoid açma/kapama Kontrolle |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | Alüminyum valf gövdeli özelleştirilmiş hidrolik valf manifoldları, hidraforce valf manifoldları Çin |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Hidrolik valf manifoldları, çelik hidrolik valf bloğu, çinko nikel alaşımlı yüzey işlemine sahip QT5 |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | 6061-T6 alüminyum hidrolik valf manifoldları / OEM ODM destekli valf bloğu, solenoid valfli pas önle |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar, QT500-7/ 6061-T6 tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | 6061-T6 alüminyum hidrolik valf manifoldları / OEM ODM destekli valf bloğu, solenoid valfli pas önle |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar, QT500-7/ 6061-T6 tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | basınç düşürücü oransal solenoid valfli çelik valf gövdesi hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Hidrolik valf manifoldları, nominal akış 400L çelik bloklu elektrikli hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | OEM ODM mevcut, sloenoid valf grubu hidrolik sistemine sahip valf manifoldları, oransal basınç düşür |
|---|---|
| Adlık basınç | 6061-6T için: 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | OEM ODM mevcut, sloenoid valf grubu hidrolik sistemine sahip valf manifoldları, oransal basınç düşür |
|---|---|
| Adlık basınç | 6061-6T için: 210bar alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa, çelik veya alüminyum malzeme basıncı farklıdır |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |