| Ürün Adı | VBCD-SEA tek patronlu çelik valf vücut dengeleme valfi, çift rahatlama valfi overcenter valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | denge vanası seti |
| Vana malzemesi | Çelik vana gövdesi |
| Ürün Adı | KLCD G3/8 DEFL çift tahliye tipi pilot çek valf bazlı çelik QT500-7 valf gövdesi, çinko nikel alaşım |
|---|---|
| petrol limanı boyutu | G3/8 |
| Adlık basınç | 350bar |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL G1/2 hidrolik aşırı merkezleme valfi, Çin'de üretilen çelik tekli tahliye denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik malzeme için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum malzeme için 210 bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik veya alüminyum |
| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 360bar / alüminyum 220 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | KLDC 1/2DF/FL dişli boyutu G1/2 olan çift pilot çek valfli hidrolik merkezleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 35 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 361 bar / alüminyum 221 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 360 bar basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | Tek Kartuş Overcenter Valfı, Çift Karşı Dengeleme Valfi Wigh G1/2 Yağ Dişini |
|---|---|
| Adlık basınç | 361bar / alüminyum 221 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 360 bar basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | pompa kamyonu / endüstriyel makine tek kartuşlu merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | İsteğe göre 360 bar veya alüminyum 220 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 36 Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPA basıncı |
| Vana Tipi | tek yönlü denge valfi |
| Vana malzemesi | QT500-7 |