| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / alüminyum 210 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi, denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL pilot çelik gövde tabanlı çift denge valf ile overcenter valf çalıştırmak |
|---|---|
| Adlık basınç | çelik gövde 35Mpa |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa ve 209Mpa, valf gövdesine bağlıdır |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL pilot çelik gövde tabanlı çift denge valf ile overcenter valf çalıştırmak |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik gövde 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa ve 210Mpa, valf gövdesine bağlı |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | Çinko nikel alaşımlı 30L 60L 95L hidrolik aşırı merkezleme valfi, VBSO tek tip denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Karşı dengeleme valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | VBCD-DE Çelik valf gövde QT500-7 malzeme bloğu ile akış 40L 60L hidrolik karşı denge valfi ile çift |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik valf gövdesi için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | denge vanası seti |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPA basıncı |
| Vana Tipi | tek yönlü denge valfi |
| Vana malzemesi | QT500-7 |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | tek denge valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | Pilot tarafından çalıştırılan dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KLCD-1-2DE iki denge valfli, çift kartuşlu G1/2 aşırı merkez valfli |
|---|---|
| Adlık basınç | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Akış Aralığı | Talebinize göre 20 litreden 150 litreye kadar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 veya 6061-T6 |