| Ürün Adı | KSV08-40L-0-N SOLENOID KARTUŞ VALF MAKARASI, 4 PORT, 2 POZİSYON DIN43650 VEYA ER DT04-2P KONEKTÖR |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOL |
| Ürün Adı | KSV10-44 hidrolik valf, doğrudan etkili 2 konumlu 4 yollu yön kontrolü |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-4 |
| Basınç direnci | 360 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 25L |
| Çalışma prensibi | 3 Pozisyon 5 Yollu |
| Ürün Adı | KSV10-43-0-N SOLENOID KARTUŞ VANA MAKARASI, 4 YOLLU 2 POZİSYONLU Vanalar, Solenoid açma/kapama kontr |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 23 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOL |
| Ürün Adı | KSV10-40-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 4 yollu açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOL |
| Ürün Adı | KSV10-40-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 4 yollu açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOLLU AÇIK KAPALI SOLENOİD VALF |
| Ürün Adı | KSV08-47A-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf 4 yollu 3 konumlu dişli açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-47AL-0-N ER veya DG iki solenoid bobinli açma-kapama kontrol vanası dört yollu üç konumlu |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 210 barda maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-47BL-0-N çift konnektörlü DIN43650 veya DT04-2P dişli kartuş valfli hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 210 barda maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-47DL-0-N her türlü fişli solenoid valf, ikiz bobinler hidraforce standart boşluklu kartuş valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konum |
| Ürün Adı | KSV10-47AL-0-N, Hydraforce boşluklu VC10-2 çift bobinli 3 konumlu 4 yollu makaralı solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 20L / Dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |