| Ürün Adı | KSV10-47BL-0-N dört yollu makaralı valf + iki konnektörlü hidrolik standart valf Hydraforce ile deği |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 litre |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV10-47CL-0-N solenoid valfı 4 portlu 3 yollu, Hydraforce ile aynı, bobinli solenoid valfe dişli |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) = 35Mpa |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 litre |
| fonksiyon | 4 yollu 3 konumlu açma kapama valfi |
| Ürün Adı | KSV104754B-0-N Dört yollu üç konumlu hidrolik valf ile özelleştirilmiş yağ portu kartuş tipi solenoi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV08-58C-0-N çift bobinli ER veya DG konnektörlü 5 yollu 3 yollu fişli valfin hidrolik solenoid val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-5 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 8L/Dk ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 164 ml/Dakikadır |
| Çalışma prensibi | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-58C-0-N kartuş tipi solenoid valf, hidrolik çift konnektör 5 yollu 3 konumlu açma/kapama valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-5 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 8L/Dk ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 164 ml/Dakikadır |
| Çalışma prensibi | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-58C-0-N 3 konumlu açma/kapama kontrol valfinde 5 yollu makara fişli büyük boy kartuş solenoid |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-5 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 8L/Dk ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 164 ml/Dakikadır |
| Çalışma prensibi | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar nominal basınç |
| Maksimum tepe basıncı | En fazla 350 bar |
| Vana Tipi | 2 pozisyonlu ve 6 yönlü solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik,demir veya alüminyum gövde veya istenen malzeme |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | basınç tahliye vanası ve emniyet vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |
| Ürün Adı | basınç tahliye vanası ve emniyet vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |