| Ürün Adı | oransal solenoid valf |
|---|---|
| Valf boşluğu deliği | TC06025 |
| Adlık basınç | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominal akış hızı | 5L/Dk, performans tablosuna bakın |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 90°C, standart nitril kauçuk conta |
| Ürün Adı | oransal solenoid valf |
|---|---|
| Valf boşluğu deliği | TC05013 |
| Adlık basınç | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominal akış hızı | 10L/Dk, performans tablosuna bakın |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 90°C, standart nitril kauçuk conta |
| Ürün Adı | KPR50-38A-0-N Hidrolik Güneş ve Hydraforce serisi kartuş basınç düşürme valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | 3 yollu makaralı valf |
| Ürün Adı | KPRDB-LAN Standart boşluk deliği T-11A kartuş tipi basınç azaltıcı valfi ile basınç indirme valfi |
|---|---|
| Boşluk | T-11A |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 40 L/Dakika |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Malzeme | Hammadde QT500-7 |
| Ambalajlama | Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSF12-22-0-N solenoid valfinde iki yönlü iki pozisyonlu hidrolik fiş,2-2 kargo solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC12-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yol iki pozisyon |
| Ürün Adı | KSV08-47C-0-N SOLENOID KARTUŞ VANA 3 POZİSYONLU, 4 PORT KAPALI MERKEZ Solenoid açma/kapama Kontrolle |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-47CL-0-N hidrolik sistem için çift bobinli açma/kapama kontrolü 4 yollu 3 konumlu solenoid val |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |