| Ürün Adı | KSV10-47DL-0-N 4 yollu, 3 konumlu hidrolik standart VC10 boşluğuna takılabilir, Hydraforce valfi yer |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV10-47B-0-N Destek OEM ODM hidrolik sistem tasarımı hidrolik solenoid valf için Çin üretimi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 delik |
| Basınç | 350 bar (5075 psi) |
| Akış Hızı | 207 bar'da (3000 psi) maksimum 22,7 lpm (6 gpm), maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |
| Ürün Adı | KPV72-31 2 konumlu 3 yollu VC12-3 boşluklu hidraforce oransal akış valfi ve hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | Hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 imalatı |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin isteğine göre |
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | KPV72-30 2 pozisyonlu 3 yollu VC12-3 boşluklu hydraforce orantılı akış valfi ve hidrolik solenoid va |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | 2 YOLLU 2 POZİSYONLU solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 360 bar |
| Nominal akış | 114L/Dakika |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | oransal solenoid valf |
|---|---|
| Valf boşluğu deliği | TC05013 |
| Adlık basınç | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominal akış hızı | 10L/Dk, performans tablosuna bakın |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 90°C, standart nitril kauçuk conta |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | KSV08-30 |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 35 MPa |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |