| Ürün Adı | KSPC-G1/4-FL G1/4 diş boyutunda pilot kumandalı çek valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 özelleştirilmiş ekskavatör hidrolik parçaları, endüstriyel makine yedek parçaları için |
|---|---|
| Adlık basınç | 550bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | SPKH plaka montajlı küresel vana, Manifolda monteli küresel vana, hidrolik kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/40L/ 60l / 80L / Min veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | SPKH manifold plakası montajlı hidrolik 2 yollu çelik küresel vana, yüksek basınç kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 20L/40L/ 60l / 80L / Min veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | KDPS5A1-G3/8-FL tek kartuşlu hidrolik kilit valfi, bir adet pilot kumandalı çek valf ile |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik valf sistemi |
| Bağlantı Tipi | boru tipi / plaka tipi |
| Özellikleri | QT500-7 malzeme işleme |
| Medya | sıvı yağ ortamları |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 350bar |
| Vana Tipi | Solenoid Valf |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 35 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 350 çubuk |
| Vana Tipi | Solenoid Valf |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | VRSD Hidrolik kilit valfi en iyi fiyat ile pilot çalıştırmalı çek valf Çin'de yapılan çelikten y |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikleri | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | oransal solenoid valf |
|---|---|
| Valf boşluğu deliği | TC06025 |
| Adlık basınç | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominal akış hızı | 5L/Dk, performans tablosuna bakın |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 90°C, standart nitril kauçuk conta |