| Ürün Adı | VBCD-DE Çelik valf gövde QT500-7 malzeme bloğu ile akış 40L 60L hidrolik karşı denge valfi ile çift |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik valf gövdesi için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | Altı yönlü 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 25 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 31 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | KSV10-47DL-0-N 4 yollu, 3 konumlu hidrolik standart VC10 boşluğuna takılabilir, Hydraforce valfi yer |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | VRSE tek yönlü kilit valfi, G1/4 G3/8 hidrolik pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru tipi veya plaka montaj tipi |
| Özellikleri | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | G1/2 G3/4 dişli ebatlı BKH düz küresel vana, BHK tipi yüksek basınç kesme vanaları |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar = 31.5MPA |
| Nominal akış | Dakikada 20 litre |
| Çalışma prensibi | kesilmiş valf küre valfi |
| Ürün Adı | KLCD G3/8DE-A iki pilot kontrol valfi çelik valf gövdesinde G3/8 iplik boyutu overcenter valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar, QT500-7/ 6061-T6 tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | KLCD 3/8 DEFL çinko alaşımlı yüzeye sahip yüksek kaliteli çelik valf gövdesi G3/8 Overcenter valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar basınçta çelik malzeme |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar basınçlı alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | Çeşitli iplik büyüklüğünde çift pilotlu akış 20-180L'lik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |