| Ürün Adı | KSV10-47BL-0-N dört yollu makaralı valf + iki konnektörlü hidrolik standart valf Hydraforce ile deği |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 litre |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | Pilot yağ tedarikleri |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | 2 YOLLU 2 POZİSYONLU solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 360 bar |
| Nominal akış | 114L/Dakika |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | VH2V İki Pozisyonlu 3 Yollu Yüksek Basınç Paslanmaz Çelik Hidrolik Küresel Vana KHB kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/dak, istek akışınızı da yapabilirsiniz |
| Çalışma prensibi | kesme vanası / yüksek basınçlı küresel vana |
| Ürün Adı | Çin'de üretilen BKH SAE küresel vana çelik vana bloğu, G1/2 G3/4 G3/8 G1/4 dişli boyutuna sahip |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | KSV10-23LP-0-N VC10-2 boşluk hidroliz solenoid valfi iki yönlü iki pozisyonlu |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KLCD VBCD G3/4DE-A hidrolik overcenter valf, G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 çift kartuş karşı denge valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Akış Aralığı | Talebinize göre 20 litreden 150 litreye kadar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 veya 6061-T6 |
| Ürün Adı | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Malzeme | Hammadde QT500-7 |
| Ambalajlama | Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Malzeme | VRSD Pilot çalıştırmak kontrol valf Çin'de yapılan çift güvenlik rahatlatma valfi hidrolik kilit val |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Malzeme | Küçük boyutlu valf gövdesi ile VRSL, pilot tarafından çalıştırılan kontrol valfini kullanan hidrolik |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik sistem yedek parça uygulaması |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |