| Malzeme | VRSL-FL flanş tipi hidrolik kilit valfi, 50L akış G1/2 pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik makine parçaları |
| Bağlantı Tipi | plaka montaj tipi veya boru tipi |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | HBKH yüksek basınçlı düz küresel vana, hidrolik kesme vanası, özelleştirilmiş hidrolik küresel vana |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Malzeme | VRSD Pilot çalıştırmak kontrol valf Çin'de yapılan çift güvenlik rahatlatma valfi hidrolik kilit val |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | LD1-25-1DTTR-10 Parker yerine çift emniyet valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Malzeme | VRSE G1/2 G1/4 iplik boyutu tek pilotlu kontrol valfi, bir kontrol valfi hidrolik kilit |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Yağ Tipi |
| Malzeme | VRDE Çelik gövde hidrolik pilot çalıştırılan kilitleme valfi ile hidrofor kontrol valfi ile |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Yağ Tipi |
| Malzeme | KDPS5A1-G3/8-FL G3/8 pilot kumandalı çek valfli tek yönlü çek valf, çelik hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | Plak montajı ve boru |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Malzeme | VRDD İki kartuşlu hidrolik kilit valfli çift kartuşlu çek valf |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | Özelleştirilmiş OEM ODM hidrolik karşı denge valfi, sert işlemli tek veya çift kartuşlu merkez üstü |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / alüminyum 210 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 360bar / alüminyum 220 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |