| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | 2-2 oransal yön valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2S |
| Basınç Oranı | 210 bar (3000 psi) |
| Akış Hızı | En fazla 20 L/Min, en az 5 damla/min 210 bar (3000 psi) |
| Çalışma prensibi | 70 Hz |
| Ürün Adı | Çelik valf gövdeli VRSL-FL hidrolik kartuşlu pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Malzeme QT500-7 |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | VRDD çift kartuşlu hidrolik valf, G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 dişli boyutunda pilot kumandalı kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik Parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru veya levha montaj tipi |
| Valf gövdesi malzemesi | QT500-7 valf bloğu malzemesi |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Çelik valf gövdeli, ex-proof hidrolik valfli yüksek kaliteli kontrol valfi |
|---|---|
| Basınç | 55Mpa anma basıncı |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | Exproof vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | VH3V Yüksek kaliteli çelik gövdeli doğrudan küresel vana 2 yollu 3 yollu düz hidrolik kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | KRV-S08 yardım valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 35Mba |
| Nominal akış | En fazla 30 lpm |
| filtre | NAS9 düzeyinde |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12... mevcut |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/Min akış |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | Aşınma Güvenlik Valfı |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 80 lpm |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |