| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 361 bar / alüminyum 221 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 360 bar basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar / 211 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa/ 22 MPa |
| Valf tipi 1 | Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | 24V orantılı basınç düşürme valfi 6 bankalı hidrolik valf manifoldları çelik bloklu |
|---|---|
| Adlık basınç | 21MPa alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | 24V oransal basınç düşürücü vana 6 sıralı hidrolik valf, çelik bloklu manifoldlar |
|---|---|
| Adlık basınç | 210 bar Alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | 2-6 hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | K28DCF08-10-210 8 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 100 bar |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Elektromıknatıs gücü | 20W |
| Ürün Adı | K28DCF08-10-210 8 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 21 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | SBKH QT500-7 çelik vana gövdesi, yüzey işlemeli çinko nikel alaşımlı yüksek basınçlı küresel vana |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | SPKH plaka montajlı küresel vana, Manifolda monteli küresel vana, hidrolik kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/40L/ 60l / 80L / Min veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |