| Ürün Adı | Diyafram akümülatör ekskavatör pilot yağı besleme kiti ile QT500-7 çelik valf bloğu |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | Çin'de üretilen diyafram akümülatör pilot yağı besleme kitine sahip çelik valf gövdesi yağ kayna |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | Çelik veya alüminyum valf gövdesine dayalı diyafram yağı kaynak valfli hidrolik ekskavatör pilot val |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | Solenoid valfli hidrolik valf manifoldları, çelik valf gövdesi pilot yağı kaynak valfi seti, pilot y |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | KSV10-43-0-N SOLENOID KARTUŞ VANA MAKARASI, 4 YOLLU 2 POZİSYONLU Vanalar, Solenoid açma/kapama kontr |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 23 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOL |
| Ürün Adı | Özelleştirilmiş OEM ODM hidrolik karşı denge valfi, sert işlemli tek veya çift kartuşlu merkez üstü |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / alüminyum 210 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / alüminyum 210 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi, denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 360bar / alüminyum 220 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | OEM Solenoid Ekskavatör Pilot Valf Manifoldları Büyük üretim için Hidrolik Pilot Yağ Temini |
|---|---|
| Adlık basınç | 360bar / 220bar vana gövdesi malzeme türüne bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa/ 22MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Tek Kartuş Overcenter Valfı, Çift Karşı Dengeleme Valfi Wigh G1/2 Yağ Dişini |
|---|---|
| Adlık basınç | 361bar / alüminyum 221 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 360 bar basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |