| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | VBCD-SEA tek patronlu çelik valf vücut dengeleme valfi, çift rahatlama valfi overcenter valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | denge vanası seti |
| Vana malzemesi | Çelik vana gövdesi |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL pilot çelik gövde tabanlı çift denge valf ile overcenter valf çalıştırmak |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik gövde 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa ve 210Mpa, valf gövdesine bağlı |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12...seçiminize bağlı. |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | VBCD-ED-A G1/2, akış 60L çift kartuşlu merkezleme valfi, çift pilot denge valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | 35 Mpa çelik malzeme türü |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez üstü valf veya denge valfi veya çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Paketleme | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | Aşırı akış valfi |
|---|---|
| Boşluk | T-19A boşluğu |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 480 lpm |
| İç sızıntı oranı | Bir port için 100 bar'da 200 ml/dakikada |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart boşluk deliği VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 bar anma basıncı |
| Nominal akış | 30L/Min nominal akış |
| Çalışma prensibi | Tek yönlü kontrol valfi tipi |