| Ürün Adı | VBCD-DE Çelik valf gövde QT500-7 malzeme bloğu ile akış 40L 60L hidrolik karşı denge valfi ile çift |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik valf gövdesi için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikleri | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ ortamları |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 standart bütün |
| Adlık basınç | 350 bar = 35 MPa |
| Nominal akış | Dakikada 60 litre |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montajlı tip hidrolik kilit valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSV10-24-0-N VC10-2 iki yollu iki konumlu boşluklu hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL iki kartuş valfli, özelleştirilmiş yağ dişli hidrolik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar çelik malzeme türü |
| Maksimum tepe basıncı | 211 bar alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | Hidrolik Güvenlik Valfı |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | denge vanası seti |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL iki kartuş valfli, özelleştirilmiş yağ dişli hidrolik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |