| Ürün Adı | KPR50-38A-0-N Hidrolik Güneş ve Hydraforce serisi kartuş basınç düşürme valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | 3 yollu makaralı valf |
| Ürün Adı | G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 pilot çalıştırılan kontrol valfine sahip VRSD tek kartuşlu hidrolik kilitleme va |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka / Boru Şeklinde |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | VBCD-SEA tek patronlu çelik valf vücut dengeleme valfi, çift rahatlama valfi overcenter valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | denge vanası seti |
| Vana malzemesi | Çelik vana gövdesi |
| Ürün Adı | KSPC-G1/4 OEM ODM mevcut pilot kumandalı çek valf, çelik gövde üzerinde çift emniyet valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | Büyük mekanik ekipmanlar için Fabrika Doğrudan Hidrolik Vana Manifoldları Bloğu |
|---|---|
| Adlık basınç | 360bar / 230bar |
| Maksimum tepe basıncı | 38Mpa/ 23Mpa |
| Valf tipi 1 | Solenoid Valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basınç düşürme valfleri |
| Ürün Adı | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 300ml/dk |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | Pilot yağ tedarikleri |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | T-18A |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 760 lpm |
| Çalışma sıcaklığı | -40 °C~120 °C (standart nitril kauçuk mühür) |
| Ürün Adı | KRV-S08 yardım valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 35Mba |
| Nominal akış | En fazla 30 lpm |
| filtre | NAS9 düzeyinde |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC 06, VC08-2 , CV10, CV12 , CV16 |
| Adlık basınç | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Nominal akış | 30L/Dk, 75L/Dk, 95L/Dk |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |