| Ürün Adı | KSPC-G3/8, iki emniyet tahliye valfli QT500-7 çelik valf tabanlı hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelikten yapılmış valf bloğu |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSV10-34-0-N DG DIN43650 konnektörlü standart hidrolik solenoid valf, akış kontrol hidrolik valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 litre |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV12-34-0-N solenoid akış kontrol valfi, 3 yollu üç konumlu solenoid hidrolik valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV10-47CL-0-N solenoid valfı 4 portlu 3 yollu, Hydraforce ile aynı, bobinli solenoid valfe dişli |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) = 35Mpa |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 litre |
| fonksiyon | 4 yollu 3 konumlu açma kapama valfi |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Paketleme | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | 4 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 11,4L/dak |
| Çalışma prensibi | Dört pozisyon iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Malzeme | VRSD Pilot çalıştırmak kontrol valf Çin'de yapılan çift güvenlik rahatlatma valfi hidrolik kilit val |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Malzeme | KDPC05-G3/8 G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 pilot kumandalı çek valf ile özelleştirilmiş hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | KSV12-24-0-N kazık makinesi hidrolik solenoid valfi, hidrolik sistem için iğneli solenoid valfi olan |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 76L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSF16-22-0-N Hydraforce Değiştirme Standart Hidrolik Solenoid Valf İki Yollu İki Konumlu 12V 24V Val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |