| Ürün Adı | KSV10-40-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 4 yollu açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOLLU AÇIK KAPALI SOLENOİD VALF |
| Ürün Adı | KSV10-47CL-0-N solenoid valfı 4 portlu 3 yollu, Hydraforce ile aynı, bobinli solenoid valfe dişli |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) = 35Mpa |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 litre |
| fonksiyon | 4 yollu 3 konumlu açma kapama valfi |
| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | KSPC-G1/4-FL G1/4 diş boyutunda pilot kumandalı çek valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSPC-G1/4-FL G1/4 diş boyutunda pilot kumandalı çek valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Paketleme | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12... |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | KPR50-38A-0-N Hidrolik Güneş ve Hydraforce serisi kartuş basınç düşürme valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | 3 yollu makaralı valf |
| Ürün Adı | G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 pilot çalıştırılan kontrol valfine sahip VRSD tek kartuşlu hidrolik kilitleme va |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka / Boru Şeklinde |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |