| Ürün Adı | 2-6 hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | Hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 imalatı |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | sıvı yağ |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 310 bar maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | Çelik gövdeden yapılmış hidrolik pilot kumandalı çek valf QT500-7 valf bloğu |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Paketleme | Karton/ahşap kutu/palet/istendiği gibi |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 310 bar maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | VRSD Hidrolik kilit valfi en iyi fiyat ile pilot çalıştırmalı çek valf Çin'de yapılan çelikten y |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikleri | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | KTS38-21-0-N 2-2 basınç düşürücü vana 2 yollu 2 Hydraforce Pilot kontrol vanası için ters oransal ta |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | KPV72-31 2 konumlu 3 yollu VC12-3 boşluklu hidraforce oransal akış valfi ve hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Basınç emniyet valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | üç yollu makaralı valf |