| Ürün Adı | KCV08-20 modeline ait tek yönlü kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 boşluk deliği |
| Adlık basınç | 350 bar basınç |
| Nominal akış | Dakikada 30 litre |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | 2 pozisyon 6 yollu |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Kaynağı | Çin Anakarası |
| Ürün Adı | VBCD-DE A Çift denge valfli, çelik demir gövdeli hidrolik merkez üstü valf, hidrolik merkez üstü val |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | 2-6 hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | Altı yönlü 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 25 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 31 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | iki banka 6 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 100L/dak |
| Solenoid valfi voltajı | DC27V±15% |
| Soket Tipi | ER DT04-2P |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25 MPa |
| Vana Tipi | 6 yollu 2 konumlu solenoid valf |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Kaynağı | Çin Anakarası |
| Ürün Adı | K28DCF08-10-210 8 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 100 bar |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Elektromıknatıs gücü | 20W |
| Ürün Adı | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 100 bar |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum |
| Kaynağı | Çin Anakarası |