| Ürün Adı | Aşırı akış valfi |
|---|---|
| Boşluk | T-19A boşluğu |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 480 lpm |
| İç sızıntı oranı | Bir port için 100 bar'da 200 ml/dakikada |
| Ürün Adı | Hidrolik Tahliye Vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 80 lpm |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | Tek yönlü hidrolik kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2 boşluğu |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/Min akış |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12...seçiminize bağlı. |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12... |
| Adlık basınç | 350 bar basınç |
| Nominal akış | Dakikada 30 litre |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2, CV10, CV12... Çeşitli boşluklar mevcut |
| Adlık basınç | 350bar = 35Mpa |
| Nominal akış | 30L/Min akış |
| Çalışma prensibi | Tek yönlü valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC 06, VC08-2 , CV10, CV12 , CV16 |
| Adlık basınç | 250 bar |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | KDPR08-33-0-N Kaienli özelleştirilmiş hidrolik basınç oransal solenoid valfi azaltır |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | P: 350 bar, T: 30 bar |
| Nominal akış hızı | 30L/Dk, performans tablosuna bakın |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 90°C, standart nitril kauçuk conta |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yönlü orantı fonksiyonu |