| Ürün Adı | Hidrolik oransal solenoid valf, Oransal yön valfi kullanılarak özelleştirilmiş valf |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin talebine göre |
| Adlık basınç | 250 bar / 360 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (15 gpm) Aralık B: 31 lpm (8 gpm) Not: İki yönlü akış hızını artırmak için |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 |
|---|---|
| Adlık basınç | 241 bar / 351 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (14 gpm) |
| Orta | yağ Orta |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yollu yüksek basınç vanası/3 yollu küresel vana/VH2V doğrudan küresel vana/HBKH küresel vana/BKH d |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20 L / Dak |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |
| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20 lt/dk |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |
| Ürün Adı | hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (14 gpm) |
| Orta | Yağ Sıvısı |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | G1/2 G3/4 dişli ebatlı BKH düz küresel vana, BHK tipi yüksek basınç kesme vanaları |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar = 31.5MPA |
| Nominal akış | Dakikada 20 litre |
| Çalışma prensibi | kesilmiş valf küre valfi |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (14 gpm) |
| Orta | yağ Orta |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Hidrolik patlamaya dayanıklı valf, özelleştirilmiş hidrolik kilitleme valfi, merkez dış |
|---|---|
| Adlık basınç | 550 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | Altı yol iki pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 25 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 31 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |