| Ürün Adı | 24V oransal basınç düşürücü vana 6 sıralı hidrolik valf, çelik bloklu manifoldlar |
|---|---|
| Adlık basınç | 210bar alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Hidrolik valf manifoldları 12 vlotalge 24 voltaj oransal solenoid valf, çelik valf gövdesi valf grub |
|---|---|
| Adlık basınç | 210bar alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Çinko nikel alaşımlı 30L 60L 95L hidrolik aşırı merkezleme valfi, VBSO tek tip denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Karşı dengeleme valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | 24V orantılı basınç düşürme valfi 6 bankalı hidrolik valf manifoldları çelik bloklu |
|---|---|
| Adlık basınç | 21MPa alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | 24V oransal basınç düşürücü vana 6 sıralı hidrolik valf, çelik bloklu manifoldlar |
|---|---|
| Adlık basınç | 210 bar Alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Difragma akümülatörlü çelik veya alüminyum valf manifoldlu pilot yağı besleme ünitesi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 imalatı |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | sıvı yağ |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Ex-proof valf kapsülleme Ex-m ve aleve dayanıklı muhafaza Ex-t hidrolik patlama önleyic |
|---|---|
| Adlık basınç | 55Mpa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | QT500-7 malzemesi |
| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |