| Ürün Adı | KSV08-34-0-N solenoid akış kontrol vanası, 3 yollu üç konumlu solenoid hidrolik vana |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-3 |
| Basınç direnci | 360 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 361 bar / alüminyum 221 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 360 bar basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / alüminyum 210 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi, denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | Hidrolik oransal solenoid valf, Oransal yön valfi kullanan özelleştirilmiş araba |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin isteğine göre |
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | Hidrolik oransal solenoid valf, Oransal yön valfi kullanılarak özelleştirilmiş valf |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin talebine göre |
| Adlık basınç | 250 bar / 360 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (15 gpm) Aralık B: 31 lpm (8 gpm) Not: İki yönlü akış hızını artırmak için |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | Otomobil Hidrolik Sistemi için En Çok Satan Yönlü Oransal Solenoid Valf |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin talebine göre |
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | K28DCF08-10-210 8 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 21 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 özelleştirilmiş ekskavatör hidrolik parçaları, endüstriyel makine yedek parçaları için |
|---|---|
| Adlık basınç | 550bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Ex-proof valf kapsülleme Ex-m ve aleve dayanıklı muhafaza Ex-t hidrolik patlama önleyic |
|---|---|
| Adlık basınç | 55Mpa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | QT500-7 malzemesi |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |