| Ürün Adı | SPKH manifold plakası montajlı hidrolik 2 yollu çelik küresel vana, yüksek basınç kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 20L/40L/ 60l / 80L / Min veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | VRDD çift kartuşlu hidrolik valf, G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 dişli boyutunda pilot kumandalı kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik Parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru veya levha montaj tipi |
| Valf gövdesi malzemesi | QT500-7 valf bloğu malzemesi |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | G1/2 G3/4 dişli ebatlı BKH düz küresel vana, BHK tipi yüksek basınç kesme vanaları |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar = 31.5MPA |
| Nominal akış | Dakikada 20 litre |
| Çalışma prensibi | kesilmiş valf küre valfi |
| Ürün Adı | Çin'de üretilen BKH SAE küresel vana çelik vana bloğu, G1/2 G3/4 G3/8 G1/4 dişli boyutuna sahip |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | HBKH yüksek basınçlı düz küresel vana, hidrolik kesme vanası, özelleştirilmiş hidrolik küresel vana |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |
| Ürün Adı | Çinko nikel alaşımlı 30L 60L 95L hidrolik aşırı merkezleme valfi, VBSO tek tip denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Karşı dengeleme valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | Özelleştirilmiş OEM ODM hidrolik karşı denge valfi, sert işlemli tek veya çift kartuşlu merkez üstü |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / alüminyum 210 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | KDPS5A1-G3/8-FL tek kartuşlu hidrolik kilit valfi, bir adet pilot kumandalı çek valf ile |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik valf sistemi |
| Bağlantı Tipi | boru tipi / plaka tipi |
| Özellikleri | QT500-7 malzeme işleme |
| Medya | sıvı yağ ortamları |
| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20 lt/dk |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |