| Ürün Adı | KFBV-150/550 Hidrolik patlamaya dayanıklı valf, özelleştirilmiş hidrolik kilitleme valfi, merkez dış |
|---|---|
| Adlık basınç | 550 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 hidrolik sistem için patlama geçirmez vantilat, kazıcı için hidrolik yedek parçalar |
|---|---|
| Adlık basınç | 550bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Çelik valf gövdeli, ex-proof hidrolik valfli yüksek kaliteli kontrol valfi |
|---|---|
| Basınç | 55Mpa anma basıncı |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | Exproof vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | SBKH QT500-7 çelik vana gövdesi, yüzey işlemeli çinko nikel alaşımlı yüksek basınçlı küresel vana |
|---|---|
| Türleri | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
| Ürün Adı | KSV10-34-0-N DG DIN43650 konnektörlü standart hidrolik solenoid valf, akış kontrol hidrolik valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 litre |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | pompa kamyonu veya endüstriyel makine tek kartuşlu aşırı merkezleme valfi, G1/2 yağ dişli çift denge |
|---|---|
| Adlık basınç | 360bar / alüminyum 220 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | KSV08-30-0-N solenoid akış kontrol vanası, 3 yollu üç konumlu solenoid hidrolik vana |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-3 |
| Basınç direnci | 360 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70 L / dak |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | Tek Kartuş Overcenter Valfı, Çift Karşı Dengeleme Valfi Wigh G1/2 Yağ Dişini |
|---|---|
| Adlık basınç | 361bar / alüminyum 221 bar talep üzerine |
| Maksimum tepe basıncı | 360 bar basınç |
| Vana Tipi | aşırı merkez valfi / denge valfi |
| Vana malzemesi | genellikle QT500-7 çelik malzemeden |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 hidrolik yükleme valfi, ağır hizmet tipi patlamaya dayanıklı valf, patlama önleyici val |
|---|---|
| Adlık basınç | 55Mpa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | KSV12-34-0-N solenoid akış kontrol valfi, 3 yollu üç konumlu solenoid hidrolik valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |