| Ürün Adı | KLCD VBCD G3/4DE-A hidrolik overcenter valf, G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 çift kartuş karşı denge valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Akış Aralığı | Talebinize göre 20 litreden 150 litreye kadar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 veya 6061-T6 |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL G1/2 hidrolik aşırı merkezleme valfi, Çin'de üretilen çelik tekli tahliye denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik malzeme için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum malzeme için 210 bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik veya alüminyum |
| Ürün Adı | KLDC 1/2DF/FL dişli boyutu G1/2 olan çift pilot çek valfli hidrolik merkezleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 35 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | 20-100L'lik çift pilot kumandalı çek valfli VRDL hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik Sistem Yedek Parçaları |
| Bağlantı Tipi | plaka montaj tipi ve boru tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | LD1-25-1DTTR-10 Parker yerine çift emniyet valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | KSPC10-G1/2 çelik gövdeden yapılmış hidrolik pilot kumandalı çek valf QT500-7 valf bloğu |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Ambalajlama | Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Malzeme | KDPC05-G3/8 G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 pilot kumandalı çek valf ile özelleştirilmiş hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Malzeme | VRDD İki kartuşlu hidrolik kilit valfli çift kartuşlu çek valf |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | VH2V İki Pozisyonlu 3 Yollu Yüksek Basınç Paslanmaz Çelik Hidrolik Küresel Vana KHB kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/dak, istek akışınızı da yapabilirsiniz |
| Çalışma prensibi | kesme vanası / yüksek basınçlı küresel vana |
| Ürün Adı | VH3V Yüksek kaliteli çelik gövdeli doğrudan küresel vana 2 yollu 3 yollu düz hidrolik kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |