| Ürün Adı | Hidrolik Tahliye Vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 80 lpm |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | Tek yönlü hidrolik kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2 boşluğu |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/Min akış |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart boşluk deliği VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 bar anma basıncı |
| Nominal akış | 30L/Min nominal akış |
| Çalışma prensibi | Tek yönlü kontrol valfi tipi |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12...seçiminize bağlı. |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12... |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2, CV10, CV12... Çeşitli boşluklar mevcut |
| Adlık basınç | 350bar = 35Mpa |
| Nominal akış | 30L/Min akış |
| Çalışma prensibi | Tek yönlü valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12... mevcut |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/Min akış |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | 2-2 oransal yön valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2S |
| Basınç Oranı | 210 bar (3000 psi) |
| Akış Hızı | En fazla 20 L/Min, en az 5 damla/min 210 bar (3000 psi) |
| Çalışma prensibi | 70 Hz |
| Ürün | KQHF28H1-25/60 DG veya ER konnektörlü hidrolik solenoid valf 24V 12V çelik valf gövdesi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |
| Ürün | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |