| Ürün Adı | 2-6 hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | tek denge valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPA basıncı |
| Vana Tipi | tek yönlü denge valfi |
| Vana malzemesi | QT500-7 |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL iki kartuş valfli, özelleştirilmiş yağ dişli hidrolik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar çelik malzeme türü |
| Maksimum tepe basıncı | 211 bar alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | AT500-7 / 6061-6T |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 310 bar maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | VBCD-ED-A G1/2, akış 60L çift kartuşlu merkezleme valfi, çift pilot denge valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | 35 Mpa çelik malzeme türü |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez üstü valf veya denge valfi veya çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | Çelik gövdeden yapılmış hidrolik pilot kumandalı çek valf QT500-7 valf bloğu |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Paketleme | Karton/ahşap kutu/palet/istendiği gibi |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 310 bar maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL iki kartuş valfli, özelleştirilmiş yağ dişli hidrolik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar çelik malzeme türü |
| Maksimum tepe basıncı | 211 bar alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | T-18A |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 760 lpm |
| Çalışma sıcaklığı | -40 °C~120 °C (standart nitril kauçuk mühür) |