| Ürün Adı | hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar / 211 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa/ 22 MPa |
| Valf tipi 1 | Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | basınç düşürücü oransal solenoid valfli çelik valf gövdesi hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Paketleme | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |
| Ürün Adı | KSV10-44 hidrolik valf, doğrudan etkili 2 konumlu 4 yollu yön kontrolü |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-4 |
| Basınç direnci | 360 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 25L |
| Çalışma prensibi | 3 Pozisyon 5 Yollu |
| Ürün Adı | Altı yol iki pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 25 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 31 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 standart boşluk |
| Adlık basınç | 350 bar basınç |
| Nominal akış | Dakikada 60L akış |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |