| Ürün Adı | Hidrolik 2 pozisyon 6 yönlü solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar |
| Tüm harici dişli arayüzler | JIS B2351G3/8 |
| valf gövdesi yüzeyi | çinko nikel alaşımlı yüzey işleme |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum |
| Ürün Adı | KSV10-43-0-N SOLENOID KARTUŞ VANA MAKARASI, 4 YOLLU 2 POZİSYONLU Vanalar, Solenoid açma/kapama kontr |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 23 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOL |
| Ürün Adı | Hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 imalatı |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | sıvı yağ |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | Solenoid valfli hidrolik valf manifoldları, çelik valf gövdesi pilot yağı kaynak valfi seti, pilot y |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | Özel hidrolik sistem tasarımı, solenoid valfli valf koleksiyonları, orantılı azaltıcı valfli çelik g |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 350bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 210bar basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik kartuş solenoid valfleri |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Çin'de üretilen diyafram akümülatör pilot yağı besleme kitine sahip çelik valf gövdesi yağ kayna |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | KSV104754B-0-N dört yollu üç konumlu hidrolik valfli hidrolik yağ portu kartuş tipi solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 |
| Basınç direnci | 350 çubuk |
| Nominal akış | 22,70 L/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | Top valfi / yüksek basınçlı top valfi |
|---|---|
| Türleri | 2 yollu yüksek basınç vanası/3 yollu küresel vana/VH2V doğrudan küresel vana/HBKH küresel vana/BKH d |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20 L / Dak |
| Çalışma prensibi | vanayı kesmek |
| Ürün Adı | KSV104754B-0-N Dört yollu üç konumlu hidrolik valf ile özelleştirilmiş yağ portu kartuş tipi solenoi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (14 gpm) |
| Orta | Yağ Sıvısı |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |